Medarbetare


  • Daniel Wigren VD - Sales

    • Tel. 0766-27 99 80
    • E-post daniel.wigren@virtual.se

    Daniel Wigren VD - Sales

  • Torbjörn Danielsson Business Development

    • Tel. Sweden: 0734-16 60 00                 Tel. Malaysia: +60 12 712 0174
    • E-post torbjorn.danielsson@virtual.se

    Torbjörn Danielsson Business Development

    • Tel. Sweden: 0734-16 60 00                 Tel. Malaysia: +60 12 712 0174
    • E-post torbjorn.danielsson@virtual.se
    • Visa profil på LinkedIn
  • Pontus Rosengren Business Development

    • Tel. Sweden: 0721-89 97 51,               Tel. Malaysia +60 12 218 9986
    • E-post pontus.rosengren@virtual.se

    Pontus Rosengren Business Development

    • Tel. Sweden: 0721-89 97 51,               Tel. Malaysia +60 12 218 9986
    • E-post pontus.rosengren@virtual.se
    • Visa profil på LinkedIn
  • Peter Bodin Business Development Manager R&A - Sales

    • Tel. 0766-27 99 99
    • E-post peter.bodin@virtual.se

    Peter Bodin Business Development Manager R&A - Sales

  • Kåre Folkeson Business Development - Sales

    • Tel. 0766-27 99 82
    • E-post kare.folkeson@virtual.se

    Kåre Folkeson Business Development - Sales

  • Anders Lynggaard VD - Sales, Danmark

    • Tel. +45 3125 2614
    • E-post al@virtual.dk

    Anders Lynggaard VD - Sales, Danmark

  • Jerker Jansson Business Development - Manager Mälardalen - Sales

    • Tel. 0721-89 97 56
    • E-post Jerker.jansson@virtual.se

    Jerker Jansson Business Development - Manager Mälardalen - Sales

  • Kajsa Danielsson Business Development - Marketing - Sales

    • Tel. 0705-35 76 76
    • E-post kajsa.danielsson@virtual.se

    Kajsa Danielsson Business Development - Marketing - Sales

  • Anders Karlund Seniorkonsult

    • Tel. 0721-89 97 64
    • E-post anders.karlund@virtual.se

    Anders Karlund Seniorkonsult

  • Emanuel Franzén Seniorkonsult

    • Tel. 0766-27 99 93
    • E-post emanuel.franzen@virtual.se

    Emanuel Franzén Seniorkonsult

  • Charlotte Heiman Ekonomi

    • Tel. 0709-30 03 55
    • E-post charlotte.heiman@virtual.se

    Charlotte Heiman Ekonomi

  • Anders Danielsson Seniorkonsult

    • Tel. 0766-27 99 81
    • E-post anders.danielsson@virtual.se

    Anders Danielsson Seniorkonsult

  • Jakob Hansen Seniorkonsult

    • Tel. +45 6093 0101
    • E-post jh@virtual.dk

    Jakob Hansen Seniorkonsult

  • Bo Berg Seniorkonsult

    • Tel. 0766-27 99 96
    • E-post bo.berg@virtual.se

    Bo Berg Seniorkonsult

  • Lars Drugge Seniorkonsult

    • Tel. 0721-89 97 59
    • E-post lars.drugge@virtual.se

    Lars Drugge Seniorkonsult

  • Mårten Tyllström Seniorkonsult

    • Tel. 0721-89 97 58
    • E-post marten.tyllstrom@virtual.se

    Mårten Tyllström Seniorkonsult

  • Bengt Hasselkvist Seniorkonsult

    • Tel. 0766-27 96 90
    • E-post bengt.hasselkvist@virtual.se

    Bengt Hasselkvist Seniorkonsult

  • Jakob Krozer Seniorkonsult

    • Tel. 0766-27 99 95
    • E-post jakob.krozer@virtual.se

    Jakob Krozer Seniorkonsult

  • Per Stray Seniorkonsult

    • Tel. 0705-20 93 43
    • E-post per.stray@virtual.se

    Per Stray Seniorkonsult

  • Jesper Rost Villumsen Konsult

    • Tel. +45 2045 6499
    • E-post jv@virtual.dk

    Jesper Rost Villumsen Konsult

  • Ludvig Stavenheim Seniorkonsult

    • Tel. 0766-27 99 84
    • E-post ludvig.stavenheim@virtual.se

    Ludvig Stavenheim Seniorkonsult

  • Patrik Skoglund Seniorkonsult

    • Tel. 0766-27 99 94
    • E-post patrik.skoglund@virtual.se

    Patrik Skoglund Seniorkonsult

  • Arvid Nilsson Konsult

    • Tel. 0766-27 99 92
    • E-post arvid.nilsson@virtual.se

    Arvid Nilsson Konsult

  • Eric Gustafsson Seniorkonsult

    • Tel. 0766-27 99 98
    • E-post eric.gustafsson@virtual.se

    Eric Gustafsson Seniorkonsult

  • Mathias Jönsson Konsult

    • Tel. 0721-89 97 54
    • E-post mathias.jonsson@virtual.se

    Mathias Jönsson Konsult

  • Krishna Uppalapati Konsult

    • Tel. 0721-89 97 57
    • E-post krishna.uppalapati@virtual.se

    Krishna Uppalapati Konsult

  • Anna Andersson Produktutvecklare

    • Tel. 0721-89 97 61
    • E-post anna.andersson@virtual.se

    Anna Andersson Produktutvecklare

  • Håkan Mattsson Lean Assembly

    • Tel. 0721-89 97 62
    • E-post hakan.mattsson@virtual.se

    Håkan Mattsson Lean Assembly

  • Gustav Polhem Konsult

    • Tel. 0766-27 97 02
    • E-post gustav.polhem@virtual.se

    Gustav Polhem Konsult

  • Robin Nilsson Konsult

    • Tel. 0721-89 97 68
    • E-post robin.nilsson@virtual.se

    Robin Nilsson Konsult

  • Jens Johansson Konsult

    • Tel. 0766-27 97 09
    • E-post jens.johansson@virtual.se

    Jens Johansson Konsult

  • Andreas Rosén Seniorkonsult

    • Tel. 0703-50 03 08
    • E-post andreas.rosen@virtual.se

    Andreas Rosén Seniorkonsult

  • Mikael Skirenstrand Lean Assembly

    • Tel. 0721-89 97 63
    • E-post mikael.skirenstrand@virtual.se

    Mikael Skirenstrand Lean Assembly

  • Gustav Svensson Konsult

    • Tel. 0721-899769
    • E-post gustav.svensson@virtual.se

    Gustav Svensson Konsult

  • Christian Lundeflo Konsult

    • Tel. 0766-27 99 97
    • E-post christian.lundeflo@virtual.se

    Christian Lundeflo Konsult

  • Tim Landqvist Konsult

    • Tel. 0721-89 97 53
    • E-post tim.landqvist@virtual.se

    Tim Landqvist Konsult

  • Mikael Tholin Konsult

    • Tel. 0766-279764
    • E-post mikael.tholin@virtual.se

    Mikael Tholin Konsult

  • Nikki Mattsson Order / Inköp / Lean Assembly

    • Tel. 0766-27 97 28
    • E-post nikki.mattsson@virtual.se

    Nikki Mattsson Order / Inköp / Lean Assembly

  • Karl-Robin Grönberg Konsult

    • Tel. 0766-27 99 86
    • E-post karl-robin.gronberg@virtual.se

    Karl-Robin Grönberg Konsult

  • Andreas Jansson Konsult

    • Tel. 0721-89 97 66
    • E-post andreas.jansson@virtual.se

    Andreas Jansson Konsult

  • Adam Nilsson Seniorkonsult

    • Tel. 0766-27 99 83
    • E-post adam.nilsson@virtual.se

    Adam Nilsson Seniorkonsult

  • Fredrik Nilsson Produktutvecklare

    • Tel. 0766-279907
    • E-post fredrik.nilsson@virtual.se

    Fredrik Nilsson Produktutvecklare

  • Arnor Jonsson Konsult

    • Tel. 0766-27 99 88
    • E-post arnor.jonsson@virtual.se

    Arnor Jonsson Konsult

  • Oskar Hård Konsult

    • Tel. 0766-27 99 90
    • E-post oskar.hard@virtual.se

    Oskar Hård Konsult

  • Daniel Kron Manufacturing IT

    • Tel. 0721-89 97 65
    • E-post daniel.kron@virtual.se

    Daniel Kron Manufacturing IT

  • William Falkenström Konsult

    • Tel. 0721-89 97 50
    • E-post william.falkenstrom@virtual.se

    William Falkenström Konsult

  • Mikael Miettinen Konsult

    • Tel. 0721-89 97 55
    • E-post mikael.miettinen@virtual.se

    Mikael Miettinen Konsult

  • Oskar Stenstrand Konsult

    • Tel. 0721-899 001
    • E-post oskar.stenstrand@virtual.se

    Oskar Stenstrand Konsult

  • Sagar Velayuthan Senior Business Advisor - Asia

    • Tel. +60122836840
    • E-post sagar.velayuthan@virtual.se

    Sagar Velayuthan Senior Business Advisor - Asia

  • Isabell Gustavsson Konsult

    • Tel. 0721-899 042
    • E-post isabell.gustavsson@virtual.se

    Isabell Gustavsson Konsult

  • Arsam Shokrian Konsult

    • Tel. 076 393 91 44
    • E-post arsam.shokrian@virtual.se

    Arsam Shokrian Konsult

  • Henrik Widlund Seniorkonsult

    • Tel. 0738-38 53 40
    • E-post henrik.widlund@virtual.se

    Henrik Widlund Seniorkonsult

  • Lars Strøm Konsult

    • Tel. +45 40 86 65 86
    • E-post ls@virtual.dk

    Lars Strøm Konsult

  • Fredrik Gyllenhammar Seniorkonsult

    • Tel. 0768-88 22 10
    • E-post fredrik.gyllenhammar@virtual.se

    Fredrik Gyllenhammar Seniorkonsult

  • Erik Moum Seniorkonsult

    • Tel. 0706-73 12 57
    • E-post erik.moum@virtual.se

    Erik Moum Seniorkonsult

  • Staffan Engblom Seniorkonsult - Strategi och Taktik

    • Tel. 0708-56 04 55
    • E-post staffan.engblom@strategiochtaktik.se

    Staffan Engblom Seniorkonsult - Strategi och Taktik

  • Ali Keyvani Solution Architect

    • Tel. 0721-899 050
    • E-post ali.keyvani@virtual.se

    Ali Keyvani Solution Architect

  • Fabrizio Campagiorni Konsult

    • Tel. 0766-27 99 89
    • E-post fabrizio.campagiorni@virtual.se

    Fabrizio Campagiorni Konsult

  • Akshay Sarode Konsult

    • Tel. 0721 89 97 67
    • E-post akshay.sarode@virtual.se

    Akshay Sarode Konsult

  • Daniel Johansson Konsult

    • Tel. 0766-27 99 85
    • E-post daniel.johansson@virtual.se

    Daniel Johansson Konsult

  • Erik Malmström Konsult

    • Tel. 0721-89 97 52
    • E-post erik.malmstrom@virtual.se

    Erik Malmström Konsult

  • Mikael Whern Konsult

    • Tel. 0721-89 97 60
    • E-post mikael.whern@virtual.se

    Mikael Whern Konsult

  • Stefan Frölind Konsult

    • Tel.
    • E-post stefan.frolind@virtual.se

    Stefan Frölind Konsult

  • Jirat "Mick" Kongratana Juniorkonsult - Thailand

    • Tel. +66 63 464 0724
    • E-post jirat.kongratana@virtual.se

    Jirat "Mick" Kongratana Juniorkonsult - Thailand

  • Nuttapat "Bie" Tinnachote Juniorkonsult - Thailand

    • Tel.
    • E-post nuttapat.tinnachote@virtual.se

    Nuttapat "Bie" Tinnachote Juniorkonsult - Thailand

  • Premchai "M" Choljararux Juniorkonsult - Thailand

    • Tel.
    • E-post premchai.choljararux@virtual.se

    Premchai "M" Choljararux Juniorkonsult - Thailand

  • Sacharat "Mook" Pramot Juniorkonsult - Thailand

    • Tel.
    • E-post sacharat.pramot@virtual.se

    Sacharat "Mook" Pramot Juniorkonsult - Thailand